Anlar Patent

Marka Tescili

Güçlü bir marka oluşturmak, günümüzün rekabetçi pazarında çok önemlidir. Markanız sadece bir isim veya logo değildir; ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilişkili itibarı, kaliteyi ve güveni temsil eder. Marka kimliğinizi ticari marka tescili yoluyla korumak, pazardaki benzersiz konumunuzu oluşturmaya ve korumaya yönelik önemli bir adımdır.

Ticari marka tescili, logonuz, adınız, sloganınız veya diğer herhangi bir ayırt edici tanımlayıcı dahil olmak üzere marka öğeleriniz için size yasal koruma ve münhasırlık sağlar. Tüketiciler arasında kafa karışıklığına yol açabilecek veya markanızın ayırt ediciliğini azaltabilecek benzer markaların başkaları tarafından kullanılmasının önüne geçer.

Anlar Marka ve Patent Ofisi olarak markanızın önemini anlıyor ve onu korumak için kapsamlı marka tescil hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ticari marka uzmanlarımız, sorunsuz ve verimli bir deneyim sağlamak için tüm kayıt sürecinde size rehberlik eder.

Anlar Patent

Marka Tescil Hizmetleri

Anlar Ticari Marka ve Patent Ofisi olarak, olağanüstü bir hizmet sunmak ve ticari marka tescil sürecinizin en üst düzeyde profesyonellik ve ayrıntılara dikkat edilerek yürütülmesini sağlamak için çalışıyoruz. Markanızı korumamız ve iş başarınız için sağlam bir temel oluşturmamız konusunda bize güvenin.

81 İl'de Marka Araştırma

Arama ve analiz tamamlandıktan sonra, ekibimiz ticari marka başvurunuzu hazırlar ve ilgili fikri mülkiyet ofisine iletir. Doğruluğu ve gerekli yasal gerekliliklere uygunluğu sağlayarak tüm evrak işlerini biz hallederiz. Süreç boyunca, sizi ilerleme hakkında bilgilendirir ve gerekli eylemler veya yanıtlar hakkında güncellemeler sağlarız.

Marka Tescil İtiraz Talebi

Markanın tescil başvurusu yapıldığında, diğer marka sahipleri veya ilgili taraflar, benzer veya aynı markayı kullanıyor olabileceğinden endişe duyabilirler. Bu durumda, itiraz süreci, haklarını korumak ve yasal çatışmaları önlemek için önemli bir araçtır. Tüm marka itirazı ve savunma işlemlerinde profesyonel marka avukatlarımız tarafından sizlere hizmet sağlamaktadır.

Anlar Patent

Marka Tescili

Hizmetlerimiz, önerdiğiniz markayla çelişebilecek mevcut ticari markaları belirlemek için kapsamlı bir ticari marka araştırması ve analizi ile başlar. Bu adım, itiraz riskini veya olası yasal anlaşmazlıkları en aza indirmeye yardımcı olur. Ayrıca, ticari markanızın tescil edilebilirliği konusunda uzman tavsiyesi veriyor ve ürünleriniz veya hizmetlerinizle uyumlu uygun ticari marka sınıflarının seçilmesine yardımcı oluyoruz.

Markanızı Bugün TESCİL Ettirin!

Bizimle iletişime geçin

 
WhatsApp
1
Bizimle iletişime geçin!
Scan the code
Merhaba👋
Anlar Patent\'e Hoş Geldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?