Hakkımızda

Anlar Marka ve Patent Ofisi

Konya ve Ankara'da bulunan lider fikri mülkiyet hizmeti sağlayıcısı Anlar Marka ve Patent Ofisi'ne hoş geldiniz. Değerli fikri mülkiyet varlıklarınızı korumak ve yönetmek için geniş bir hizmet yelpazesi sunma konusunda uzmanız.

Anlar Marka ve Patent Ofisi olarak, marka kimliğinizi ve icatlarınızı korumanın önemini anlıyoruz. Kendini işine adamış uzman ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel ve kapsamlı ticari marka, patent, faydalı model ve tasarım tescil hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.

Ticari Marka Tescil Hizmeti: Günümüzün rekabetçi pazarında güçlü bir marka oluşturmak çok önemlidir. İşletmelere ve bireylere ticari markalarını tescil ettirme, benzersiz logoları, sloganları ve marka adları için yasal koruma ve münhasırlık sağlama konusunda yardımcı oluyoruz. Deneyimli ticari marka uzmanlarımız, çakışma riskini en aza indirmek için kapsamlı aramalar yaparak ve marka kimliğinizi güvence altına almanıza yardımcı olarak, kayıt sürecinde size rehberlik eder.

Patent Tescil Hizmeti: Çığır açan bir buluşa sahip bir yenilikçi misiniz? Patent tescil hizmetimiz, buluşlarınızı korumak ve size münhasır haklar sağlamak için tasarlanmıştır. Bilgili patent vekillerimiz, buluşunuzun teknik yönlerini anlamak, önceki teknoloji araştırmalarını yürütmek, kapsamlı patent başvuruları hazırlamak ve karmaşık patent kayıt sürecinde gezinmek için sizinle yakın bir şekilde çalışır.

Faydalı Model Tescil Hizmeti: Teknik bir soruna yeni ve pratik bir çözümünüz varsa, faydalı model tescil hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılamaya yöneliktir. Uzmanlarımız, patentlere daha hızlı ve uygun maliyetli bir alternatif sunarak, faydalı modelleriniz için koruma sağlamanıza yardımcı olur. Buluşunuzun faydalı model korumasına uygunluğu konusunda kapsamlı değerlendirmeler yapıyoruz ve tüm kayıt sürecini sizin adınıza biz yürütüyoruz.

Tasarım Tescil Hizmeti: Estetik, ürün farklılaştırmasında çok önemli bir rol oynar. Tasarım tescil hizmetimiz ile endüstriyel veya süs tasarımlarınızın özgün görünümünü koruyabilirsiniz. Nitelikli profesyonellerimiz, tasarım başvurularının hazırlanmasında ve dosyalanmasında size yardımcı olarak, tasarımlarınızın izinsiz kullanım veya taklit edilmeye karşı korunmasını sağlar.

Anlar Ticari Marka ve Patent Ofisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve en üst düzeyde profesyonellik ve gizlilikle olağanüstü hizmet sunmaya çalışıyoruz. Ekibimiz, en son fikri mülkiyet yasalarını ve düzenlemelerini takip ederek, kayıt süreci boyunca doğru ve güncel tavsiyeler almanızı sağlar.

Fikri mülkiyet haklarınızı koruma ve yönetme konusunda güvenilir ortağınız olarak Anlar Marka ve Patent Ofisi’ne güvenin. Ticari marka, patent, faydalı model veya tasarım tescil gereksinimlerinizi görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin ve pazarda rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmamıza izin verin.

0 +

Memnun Müşteri

0 +

Tescil Müracatı

0 Yıl +

Tecrübe

0 +

Bir Fincan Kahve

Anlar Patent

Tescil Hizmetleri

Hizmetlerimizi Daha Yakından Tanıyın

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

MARKA TESCİL HİZMETLERİ
0%
PATENT TESCİL HİZMETLERİ
0%
COĞRAFİ KEŞİF TESCİL HİZMETLERİ
0%
FAYDALI MODEL TESCİL HİZMETLERİ
0%
FAYDALI MODEL TESCİL HİZMETLERİ
0%
MARKA & PATENT ARAŞTIRMA HİZMETLERİ
0%
WhatsApp
1
Bizimle iletişime geçin!
Scan the code
Merhaba👋
Anlar Patent\'e Hoş Geldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?